Mindfulness – akreditovaný kurz MPSV

Uvědomujeme si, co se děje v přítomném okamžiku? Zatěžujeme se minulostí a bojíme se budoucnosti? UMÍME BÝT TADY A TEĎ? Umíme být VŠÍMAVÍ?

MINDFULNESS je protistresová metoda, která vám může výrazně pomoci. Je to efektivní cesta zlepšovat pozornost a zkvalitnit své pracovní i osobní vztahy. Účastníci kurzu se seznámí s konkrétními postupy a technikami a naučí se je cíleně aplikovat (formou jednotlivých cvičení) do vlastní praxe. To jim umožní lépe pracovat s vlastními emocemi, předcházet vzniku syndromu vyhoření a celkově usnadnit komunikaci s jinými lidmi. Jedná se zejména O PRAKTICKÝ KURZ, plný dechových technik a relaxačních cvičení, vše je založeno na maximálním vědomém prožitku přítomnosti.

Je určen pro pracovníky v sociálních službách, pečujících oborů, studenty, ale také pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat. Po skončení kurzu dostanou účastníci certifikát s akreditací MPSV. Požádejte svého zaměstnavatele, pokud pracujete v sociálních službách, o proplacení kurzu nebo si jej vyberte jako firemní bonus.

V ceně kurzu je zajištěna práce lektora, ubytování ve 2- lůžkových pokojích se sociálním zařízením v atraktivním objektu v přírodě, stravování, relax ve vířivce, sauně a menším bazénu bez omezení.

Pro závaznou rezervaci je potřeba poslat přihlášku a uhradit zálohu ve výši 800 Kč. Do zprávy pro příjemce napište své jméno. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu. Pro zařazení účastníka do kurzu je podstatné DATUM PŘIJETÍ ZÁLOHY, nejen přihlášky. V případě nemožnosti konání kurzu z důvodu covid-19 bude záloha vrácena.

KB Brno – město, 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 212301 do zprávy napište prosím své jméno, záloha je 800 Kč/ osobu.

Termín: 21. – 23. 1. 2022

Kde: Jedlová č. 144, okr. Svitavy (u Poličky)

Cena: 3 300 Kč (kurz je naplněn, přijímáme náhradníky)


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *
  Email: *
  Telefon: *
  Adresa: *
  Zpráva: *