Základy psychické první pomoci – akreditovaný kurz MPSV

Apatie, panika, fobie, úzkost nebo agrese. Jak zvládnout akutní psychickou krizi VE SVÉM OKOLÍ? Kurzu se může zúčastnit každý zájemce.

Téměř každý člověk se v průběhu života DOSTANE DO NENADÁLÝCH SITUACÍ, někteří sdílejí krizi blízkého člověka. Dnešní doba to bohužel potvrzuje a vnímáme kolem sebe lidi, kteří propadají panice, strachu nebo úzkosti. Jak můžeme pomoci? Řekneme, a ukážeme si, jak je možné tyto situace zvládat.

Vrámci kurzu se účastníci seznámí se základní problematikou psychické první pomoci a pravidly pro poskytování bezpečí. Projdeme zásady komunikace s člověkem v krizi, seznámíme se s podpůrnou sítí organizací a navazující péče. Ale především si ukážeme NÁCVIK MODELOVÝCH SITUACÍ a probereme zásady duševní hygieny.

Kurz je určen především pro širokou laickou veřejnost, je vhodný pro sociální pracovníky a lidi v pomáhajících profesích, vychovatele nebo pro studenty těchto oborů. Upozorňujeme, že KURZ NENÍ TERAPIE. Po skončení kurzu dostanou účastníci certifikát s akreditací MPSV. Požádejte svého zaměstnavatele, pokud pracujete v sociálních službách, o PROPLACENÍ KURZU nebo si jej vyberte jako FIREMNÍ BONUS. Kurzy pro nás velmi úspěšně vede Mgr. Tomáš Gill.

V ceně je zajištěna práce lektora, ubytování ve 2-lůžkových pokojích se sociálním zařízením v atraktivním objektu v přírodě, zdravé stravování a relax ve vířivce, sauně a menším bazénu. Výhodou je malá skupina, soukromí, nádherné prostředí a stejně naladěná skupina lidí.

Pro závaznou rezervaci je potřeba poslat přihlášku a uhradit zálohu ve výši 800 Kč. Do zprávy pro příjemce napište své jméno. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu. Pro zařazení účastníka do kurzu je podstatné DATUM PŘIJETÍ ZÁLOHY, nejen přihlášky.

KB Brno – město, 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu 27-0461150247/0100, var. symbol 212310, do zprávy napište prosím své jméno

Termín: 21. – 23. 10. 2022

Kde: Jedlová č. 144, okr. Svitavy (u Poličky)

Cena: 3 300 Kč (kurzy pořádáme pouze pro 12 účastníků)


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *