Ubytování a cena

Objekt GALERIE JEDLOVÁ je možno objednat pro ubytování POUZE JAKO CELEK, nikoliv jednotlivé pokoje. Zajistíte si tak naprosté soukromí a nerušený pobyt. Po dobu pobytu jste v objektu sami. K dispozici je 9 pokojů, které jsou 2 – 4 lůžkové.

Tento originální a luxusní objekt v současnosti nabízí 18 pevných a 8 rozkládacích lůžek. Tento počet je maximální. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. V objektu je sdílená kuchyně vybavená elektrickým sporákem, potřebami pro vaření a elektrickými spotřebiči, včetně myčky. K dispozici jsou 4 lednice. Je zde společenská místnost s barem, televizí a fotbálkem, také jídelna. V patře je školicí místnost s barem a velkou televizí. Wifi v objektu. K relaxaci je možno využít relaxační místnost za poplatek, kde je menší vnitřní bazén, vířivka a sauna. Na zahradě se nachází venkovní bazén v ceně ubytování. Součástí objektu je také hřiště na nohejbal, stolní tenis, uvnitř je fotbálek. V obci je možnost zahrát si na objednávku bowling.

Ceny ubytování za celý objekt platné od 1.1.2024

60 000 Kč/týden v měsících červenec – srpen

(pouze týdenní cykly vždy od soboty do pátku, v měsících září – červen je objednávka dnů bez omezení, minimálně však víkend nebo 2 noci)

30 000 Kč/víkend (pá – ne, 2 noci), každá další noc stojí 5 000 Kč

Relaxační místnost je poskytována za 2 000 Kč/den, ubytování je možné objednat bez relaxace.

Silvestrovské využití objektu na 3 noci stojí 60 tisíc korun.

Kalendář obsazenosti objektu najdete zde

Pokud máte zájem pořádat v našem objektu vlastní kurz, školení nebo workshop, kontaktujte nás.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100

Vlastníkem objektu je aukční společnost 1. Art Consulting Brno – Praha  www.acb.cz

Všeobecné smluvní podmínky