Psychohygiena a relaxační techniky II – akreditovaný kurz MPSV a MŠMT

Seznámíme se s úplně novými technikami, jak si psychicky odpočinout a zrestartovat své síly. Kurz není navazujícící, představíme si pouze další z možností jak účinně relaxovat. Přihlásit se může každý zájemce.

Psychická zátěž, stres, nejistota, úzkost nebo strach z budoucnosti jsou typickými symptomy dnešní doby. Umíme si s nimi poradit a umíme jim čelit? Udělejme si čas jen pro sebe, a naučme se, jak správně zrelaxovat a obnovit své psychické síly. PŘEVÁŽNĚ PRAKTICKÝ KURZ bude věnován nácvikům relaxačních technik, dechových technik a metod k uvolňování, eliminaci stresu a sebepoznání. A to takových, které jsme vám JEŠTĚ NEPŘEDSTAVILI. Je možné se přihlásit nezávisle na tom, jestli jste již předcházející kurz absolvovali. Kurzy na sebe nenavazují, představují pouze jiné techniky relaxace.

Kurz je určen pro pracovníky a studenty v sociální sféře a pomáhajích oborech, ve školství a také je velmi vhodný pro vlastní sebevzdělávání. Po skončení kurzu dostanou účastníci certifikát s akreditací MPSV ČR nebo MŠMT. Požádejte svého zaměstnavatele o proplacení kurzu nebo si ho vyberte jako firemní bonus.

V ceně kurzu je zajištěna práce lektora, ubytování ve 2- lůžkových pokojích se sociálním zařízením v atraktivním objektu v přírodě, stravování, relaxace ve vířivce, sauně nebo menším bazénu bez omezení. Uvolněte se ve společnosti stejně naladěných lidí, se zajímavých relaxačním programem a ve vířivce s vyhlídkou do zahrady.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 800 Kč. Upozorňujeme, že pro účast je důležité DATUM PŘIJETÍ ZÁLOHY, nejen přihlášky. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu. V případě nemožnosti konání kurzu z důvodu covid-19 bude záloha vrácena.

KB Brno – město, 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 252703 do zprávy napište své jméno prosím

Termín: 25. – 27. 3. 2022

Kde: Jedlová č. 144, okr. Svitavy (u Poličky)

Cena: 3 300 Kč


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *
  Email: *
  Telefon: *
  Adresa: *
  Zpráva: *