Kultura

GALERIE JEDLOVÁ slouží od počátku také jako výstavní a tvůrčí prostor. Byly zde pořádány předaukční výstavy obrazů, autorské výstavy a dáváme prostor také mladým umělcům k volné tvorbě. V galerii bylo možné vidět díla Emila Filly, Václavy Špály, Františka Foltýna, Josefa Čapka, Antonína Procházky, Rudolfa Kremličky, Josefa Šímy, Bohumíra Matala a dalších předních českých umělců. Konala se zde také výstava laureátů Ceny Jindřicha Chalupeckého. V současné době chceme návštěvníkům představovat výtvarné umění 2. poloviny 20. století a také současné moderní umění.

V areálu objektu se konaly také hudební produkce vynikajících umělců jako jsou Dan Bárta, David Koller, Radim Hladík, Marián Varga, Pavel Hammel, Synkopy 61, Michal Prokop a další. Prostor Galerie Jedlová je tvůrčí a inspirativní, proto dáváme příležitost k tvorbě také mladým umělcům.

GALERIE JEDLOVÁ je majetkem aukční společnosti 1. ART CONSULTING CZ, https://www.acb.cz/cs

Proběhlo v Galerii Jedlová


Umělecké odpoledne v Galerii Jedlová

Obrazy, módní přehlídka, Bára Basiková.


Přehlídka v Galerii Jedlová


Odpoledne s uměním v Galerii Jedlová

– Zahraniční optické a kinetické umění, koncept, abstrakce, konstruktivismus – výstava. Více o výstavě zde
– Vystoupení dream kapely teepee. Více o vystoupení zde
– Studentská módní přehlídka.


Reportáž: vernisáž Viktora Hulíka


Koncert kapely Ace and Bees


Koncert Terezy Balonové


Reportáž z Galerie Jedlová

BRNO.TV natočila v Galerii Jedlová zajímavou reportáž z koncertu originální zpěvačky spojeného s výstavou obrazů předních českých umělců aukční síně 1. Art Consulting CZ. Podívejte se sami.


Fotografie z akcí


« z 2 »