Základy první psychické pomoci – akreditovaný kurz

Apatie, panika, fobie nebo agrese. Jak zvládnout akutní psychickou krizi VE SVÉM OKOLÍ?

Pořádáme již 4. běh úspěšného kurzu PPP. Vrámci kurzu se účastníci seznámí s problematikou první psychické pomoci a pravidly pro poskytování bezpečí. Probereme zásady komunikace s člověkem v krizi, seznámíme se s podpůrnou sítí organizací a navazující péče. Ale především si ukážeme NÁCVIK MODELOVÝCH SITUACÍ a probereme zásady duševní hygieny.

Téměř každý člověk se v průběhu života dostane do nenadálých životních situací, někteří sdílejí krizi blízkého člověka. Jak můžeme pomoci? Řekneme, a ukážeme si, jak je možné tyto situace zvládat.

Kurz je určen především pro širokou laickou veřejnost, je vhodný pro pedagogy, vychovatele, sociální pracovníky nebo pro studenty psychologie či sociologie. Upozorňujeme, že KURZ NENÍ TERAPIE.

Zahájení proběhne v pátek cca v 18 hodin, seznámíme se navzájem a s programem kurzu.  V sobotu dopoledne vymezíme základní pojmy a probereme úvod do problematiky, odpoledne věnujeme nácviku modelových situací. V neděli dopoledne budeme pokračovat v modelovkách a ještě nás čeká duševní hygiena a její techniky. Na závěr si předáme certifikáty MPSV. Ukončení kurzu cca ve 14 hodin.

V ceně je zajištěna práce lektora, ubytování v atraktivním objektu, stravování a relax. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Stravování zahrnuje snídaně, obědy, svačinu a večeře, je jednotné, ale je možná varianta, pokud je třeba.

Přes těžké téma je kurz pozitivní a probíhá v příjemné atmosféře. K relaxaci je možno využít saunu nebo vířivku bez omezení.

Pro závaznou rezervaci je potřeba poslat přihlášku a uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Do zprávy pro příjemce napište své jméno. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu 27-0461150247/0100, var. symbol 020402.

IBAN CODE: CZ8001000000270461150247
SWIFT CODE: KOMBCZPP

Termín:  02 – 04. 02. 2018    (může se hodit – autobusové nádraží Brno Zvonařka odjezd 16.20 h do Jedlové, ob. úřad příjezd 18.06 h)

Cena:      3 200 Kč

   


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *