Syndrom vyhoření a relaxační techniky – akreditovaný kurz

Stres, vyhoření, pracovní a psychická zátěž – Sebepoznání. Umíme odolávat tlakům dnešní doby? Absolvent kurzu se seznámí s diagnostikou SYNDROMU VYHOŘENÍ, nebezpečností a následky dlouhodobě prožívaného STRESU. Získá vhled do problematiky RELAXAČNÍCH TECHNIK. Bude dostatečně teoreticky vybaven pro provádění autogenního tréninku a dechových technik, eliminujících stres. Tyto techniky bude umět aplikovat i v praxi. Převážná většina kurzu bude věnována praktickým nácvikům.

SEBEPOZNÁNÍ je důležitým prvkem duševního zdraví.  Lidé, kteří mají realistický obraz sebe sama, se snáze přizpůsobí novým situacím jak v profesi tak v partnerském vztahu.

Kurz je určen především široké laické veřejnosti, je vhodný pro sociální pracovníky, pedagogy a vychovatele, pro studenty a všechny pomáhající profese. KURZ NENÍ TERAPIE. Po skončení kurzu dostanou účastníci certifikát s akreditací MŠMT ČR. Kurz volně navazuje na Psychohygienu a relaxační techniky 1, absolvování prvního není podmínkou.

Zahájíme v pátek cca v 18 hodin, seznámíme se navzájem, s paní lektorkou a programem kurzu.  V sobotu začneme teorií, odpoledne věnujeme nácviku a cvičení. V neděli dopoledne nás čeká pokračování nácviku relaxačních metod, shrnutí výuky a předáme si certifikáty. V rámci kurzu si můžete udělat krátkou vycházku nebo výlet. Ukončení kurzu cca ve 14 hodin.

V ceně je zajištěna práce lektorky, ubytování, stravování v objektu a relax. Ubytování ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Stravování zahrnuje snídaně, obědy, svačiny a večeře. Obědy a večeře jsou jednotné, ale je možná varianta, pokud je třeba.

Kurz je pozitivní a probíhá v příjemné atmosféře, k odpočinku je možno využít saunu nebo vířivku bez omezení.

Pro závaznou rezervaci je potřeba vyplnit přihlášku a do tří dnů uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Do zprávy pro příjemce napište své jméno. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 232502.

IBAN CODE: CZ8001000000270461150247
SWIFT CODE: KOMBCZPP

Termín:  23. – 25. 2. 2018

Cena:      3 200 Kč

  


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *