Psychohygiena a relaxační techniky II – akreditovaný kurz MPSV a MŠMT

Seznámíme se s novými technikami, jak si psychicky odpočinout a zrestartovat své síly. Kurzy nejsou navazujícící, představíme si různé možnosti jak účinně relaxovat. Zúčastnit se může každý. Termín: 15. – 17. 11. 2024

Psychická zátěž, stres, nejistota, úzkost nebo strach z budoucnosti jsou typickými symptomy dnešní doby. Umíme si s nimi poradit a umíme jim čelit? Udělejme si čas jen pro sebe, a naučme se, jak správně zrelaxovat a obnovit své psychické síly. PŘEVÁŽNĚ PRAKTICKÝ KURZ bude věnován nácvikům relaxačních technik, dechových technik a metod k uvolňování, eliminaci stresu a sebepoznání. Je možné se přihlásit nezávisle na tom, jestli jste již předcházející kurz absolvovali. Kurzy na sebe nenavazují, představují pouze jiné techniky relaxace.

V tomto kurzu budeme procházet 2 dechové techniky, techniku Mini spánku, Protřepávání těla, Uvolňující techniku, Vizualizaci a další relaxační techniky.

Kurz je určen pro VŠECHNY. Pracovníky a studenty v sociální sféře a pomáhajích oborech, ve školství a pro vlastní sebevzdělávání. Po skončení kurzu dostanou účastníci certifikát s akreditací MPSV ČR nebo MŠMT. A2020/1051-SP/PC/PP/VP Problematika stresu a vhodné nástroje pro jeho odbourávání. Požádejte svého zaměstnavatele O PROPLACENÍ KURZU nebo si ho vyberte jako FIREMNÍ BONUS. Kurzy pro nás vede Mgr. et Mgr. Lenka Klumpnerová http://www.lenkaklumpnerova.cz/

V ceně kurzu je zajištěna práce lektora, ubytování ve 2- lůžkových pokojích se sociálním zařízením v atraktivním objektu v přírodě, zdavé stravování, relaxace ve vířivce, sauně nebo menším bazénu bez omezení. Uvolněte se ve společnosti stejně naladěných lidí, se zajímavých relaxačním programem a ve vířivce s vyhlídkou do zahrady. Výhodou je malá skupina, soukromí a nádherné prostředí.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 1 000 Kč. Upozorňujeme, že pro účast je důležité DATUM PŘIJETÍ ZÁLOHY, nejen přihlášky. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu. Poku Vám bude kurz hradit zaměstnavatel, zálohu neposílejte a zašlete prosím fakturační údaje na celou částku, děkujeme.

KB Brno – město, 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 232502 do zprávy napište své jméno prosím.

Termín: 15. – 17. 11. 2024

Kde: Jedlová č. 144, okr. Svitavy (u Poličky)

Cena: 4 490 Kč (kurz je pořádán pro cca 12 účastníků)


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *