Psychohygiena a relaxační techniky I – akreditovaný kurz MPSV a MŠMT

Seznámíme se s technikami, jak si psychicky odpočinout a zrestartovat své síly. UZAVŘENÝ KURZ PRO STŘEDNÍ ODBORNOU ŠKOLU A STŘEDNÍ ODBORNÉ UČILIŠTĚ KUŘIM.

Psychická zátěž, stres, nejistota, úzkost nebo strach z budoucnosti jsou typickými symptomy dnešní doby. Umíme si s nimi poradit a umíme jim čelit? Udělejme si čas jen pro sebe, a naučme se, jak správně zrelaxovat a obnovit své psychické síly. PŘEVÁŽNĚ PRAKTICKÝ KURZ bude věnován nácvikům relaxačních technik, dechových technik a metod k uvolňování, eliminaci stresu a sebepoznání. Je možné se přihlásit nezávisle na tom, jestli jste již předcházející kurzy absolvovali. Kurzy na sebe nenavazují, představují pouze jiné techniky relaxace.

Tentokrát se setkáme se 3 dechovými technikami, Jacobsonovou svalovou relaxací, Rybí relaxací, Zakotvením smyslů, Vizualizací a dalšími technikami.

Kurz je určen pro VŠECHNY. Pracovníky a studenty v sociální sféře a pomáhajích oborech, ve školství a pro vlastní sebevzdělávání. Po skončení kurzu dostanou účastníci certifikát s akreditací MPSV ČR nebo MŠMT. A2018/0784-SP/PC/VP – Vybrané relaxační techniky jako prevence syndromu vyhoření. Požádejte svého zaměstnavatele O PROPLACENÍ KURZU nebo si ho vyberte jako FIREMNÍ BONUS. Kurzy pro nás vede Mgr. et Mgr. Lenka Klumpnerová http://www.lenkaklumpnerova.cz/

V ceně kurzu je zajištěna práce lektora, ubytování ve 2- lůžkových pokojích se sociálním zařízením v atraktivním objektu v přírodě, zdavé stravování, relaxace ve vířivce, sauně nebo menším bazénu bez omezení. Uvolněte se ve společnosti stejně naladěných lidí, se zajímavých relaxačním programem a ve vířivce s vyhlídkou do zahrady. Výhodou je malá skupina, soukromí a nádherné prostředí.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 1000 Kč. Upozorňujeme, že pro účast je důležité DATUM PŘIJETÍ ZÁLOHY, nejen přihlášky. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 681023 do zprávy napište své jméno prosím.

Termín: 08. – 10. 12. 2023 ( z technických důvodů zrušeno, hledá se nový termín )

Kde: Jedlová č. 144, okr. Svitavy (u Poličky)

Cena: 4 490 Kč