Hýčkací jógový víkend pro ženy

Můžete se těšit na jógu, jóga nidru a relaxace. Pořádá Pavla Čadová – Jóga pro duši.

Co vás čeká?

To se uvidí.. Vy, co mě znáte, tak víte, že program neplánuju a vždycky vše krásně vyplyne. Určitě se ale můžete těšit na jógu, jóga nidru a relaxace. Prostor bude i na výklady osho zen tarotu, případně na krátkou individuální jógu na míru podle aktuálních požadavků. A taky tanec, zpěv nebo meditace..

Hesla víkendu: uvolnění, hodně smíchu, bytí spolu, odpočinek, možná i bytí v tichu, procházky, příroda, klid, vzájemná podpora. Začínáme v pátek lekcí jógy v 17.30. Ale přijet a ubytovat se můžete už od 13. hodin.


Místo:

Galerie Jedlová – příjemný objekt blízko Poličky, kde jsem zatím osobně nebyla, ale dostala jsem na něj doporučení. Přístup pronajímatelů i místo se mi moc líbí a mám pocit, že víkendy by tady mohly být velice příjemné. Rezervace je jen pro naši skupinu a budeme tak mít soukromí. K dispozici je 9 pokojů se 2 – 4 lůžky. Za příplatek je k dispozici wellness – vířivka, vnitřní bazén a sauna. Na tom, zda ho chceme zpřístupnit se domluvíme později se skupinou přihlášených.


Stravování:

Vlastní. Pobyt je bez jídla, ale k dispozici je plně vybavená kuchyň. Působení by bylo podobné, jako na jógovém víkendu u nás v Jeseníkách, kde každá podle možností něco přiveze (buchty, koláče, kaše, ovoce, zeleninu, chleba, pomazánky), případně uvaříme jedno společné jídlo nebo zajdeme do restaurace do Poličky. Tento model se velice osvědčil. Na tom, kdo co může přivézt a co se bude případně vařit se domluvíme později se všemi přihlášenými.


Cena a přihlášení:

Celková cena 2 800,- až 3 200,- včetně programu podle počtu zúčastněných. Minimální počet účastníků 12, maximální 17. Pokud bychom chtěli zpřístupnit wellness – doplatek je 230,- až 330,- za osobu. Pro přihlášení pošlete e-mail na pavla@jogaprodusi.cz – do předmětu napište Hýčkací víkend listopad a počet osob včetně jmen.

Pro rezervaci místa je potřeba zaplatit nevratnou zálohu ve výši 1 100,- předem na účet 115-5497790257/0100 nejpozději do 30.9. Pokud zbydou volná místa, je možné přihlásit se a zaplatit i později.

Termín: 04. – 06. 11. 2022


Pořadatel:

Pavla Čadová http://jogaprodusi.cz/event/hyckaci-jogovy-vikend-pro-zeny/

Tento víkend neorganizuje Galerie Jedlová, přihlášky pouze na Pavlu, děkujeme.