Jak se ubránit manipulaci – akreditovaný kurz MPSV

Poznáme, že je námi manipulováno? Necháváme sebou manipulovat a nevíme, jak se manipulaci ubránit? Sebevzdělávací seminář.

Tento vzdělávací program je určen zejména pracovníkům v sociálních službách, úředníkům a všem, kteří se ve své praxi setkávají s klienty nebo rodinnými příslušníky klientů. Se všemi, kteří při komunikaci používají manipulativní techniky. Seminář seznamuje účastníky s manipulací jako součástí mezilidské komunikace. Je také určen všem, kteří se s manipulací setkávají v běžném životě a rádi by na sobě v tomto směru zapracovali. Jak poznat, že námi někdo manipuluje a jak se tomu bránit?

Účastníci semináře se naučí rozpoznávat nejčastěji používané manipulativní techniky při komunikaci a způsoby jakým na ně mohou efektivně reagovat, aniž by byla narušena etika sociální oblasti a práva klienta. Nedílnou součástí vzdělávacího programu je PRAKTICKÝ NÁCVIK VHODNÝCH REAKCÍ, při rozpoznání manipulativního způsobu chování.

Po skončení kurzu dostanou účastníci certifikát s akreditací MPSV ČR. Požádejte svého zaměstnavatele, pokud pracujete v sociálních službách, o proplacení kurzu nebo si ho vyberte jako firemní bonus.

V ceně kurzu je zajištěna práce lektora, ubytování ve 2- lůžkových pokojích se sociálním zařízením v atraktivním objektu v přírodě, stravování, relaxace ve vířivce, sauně nebo menším bazénu bez omezení. Uvolněte se ve společnosti stejně naladěných lidí, s užitečným programem, ve vířivce s vyhlídkou do zahrady.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 800 Kč. Upozorňujeme, že pro účast je důležité DATUM PŘIJETÍ ZÁLOHY, nejen přihlášky. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu. V případě nemožnosti konání kurzu z důvodu covid-19 bude záloha vrácena.

KB Brno – město, 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 182003, do zprávy napište své jméno, záloha je 800 Kč/osobu.

Termín: 18. – 20. 03. 2022

Kde: Jedlová č. 144, okr. Svitavy (u Poličky)

Cena: 3 300 Kč


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *