Kreativní víkend s proměnou (realizace)

Vizážistka Šárka a kreativní kadeřnice Markéta vám opět předvedou, jak na to být tou, kterou opravdu jste, krásnější a jistější.

Jak správně použít prostředky k líčení a které vlastně potřebujeme. Jak jednoduše a správně nalíčit oči, udělat kvalitní make-up, nalepit řasy.  Projdeme účesy, které nám lichotí a najdeme barvy, které nás rozzáří. A na místě budeme zájemkyně stříhat, měnit odstíny a barvy vlasů, navrhovat změny image. V příjemném prostředí se Šárkou a Markétou prožijete víkend, který vás posune k tomu, abyste se našla a byla se sebou spokojená. Je ideální pro ženy, které chtějí prolomit svůj stereotyp, nabrat nový vítr a odjet domů okouzlená sama sebou. A každý má potenciál se proměnit!

Zrelaxujte ve vířivce nebo sauně a projděte se s námi kolem starých hradeb historické Poličky. Udělejte si svůj krásný víkend a vraťte se domů jiná 🙂

V ceně je zajištěna práce lektorky a kadeřnice, ubytování, stravování a relax. Ubytování ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Stravování zahrnuje snídaně, obědy a večeře. Obědy a večeře jsou jednotné, ale je možná varianta, pokud je třeba.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a do tří dnů uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Do zprávy pro příjemce napište své jméno. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 182011

termín:   18. – 20. 11. 2016

cena:     4 400 Kč

  3a 2


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *