Základy psychické první pomoci – akreditovaný kurz MPSV (1) – změna termínu!

Apatie, panika, fobie, úzkost nebo agrese. Jak zvládnout akutní psychickou krizi VE SVÉM OKOLÍ?

Téměř každý člověk se v průběhu života dostane do nenadálých životních situací, někteří sdílejí krizi blízkého člověka. Dnešní doba to bohužel potvrzuje a vnímáme kolem sebe lidi, kteří propadají panice, strachu nebo úzkosti. Jak můžeme pomoci? Řekneme, a ukážeme si, jak je možné tyto situace zvládat.

Vrámci kurzu se účastníci seznámí se základní problematikou psychické první pomoci a pravidly pro poskytování bezpečí. Projdeme zásady komunikace s člověkem v krizi, seznámíme se s podpůrnou sítí organizací a navazující péče. Ale především si ukážeme NÁCVIK MODELOVÝCH SITUACÍ a probereme zásady duševní hygieny.

Kurz je určen především pro širokou laickou veřejnost, je vhodný pro sociální pracovníky a lidi v pomáhajících profesích, vychovatele nebo pro studenty těchto oborů. Upozorňujeme, že KURZ NENÍ TERAPIE.

Přímo na kurzu si předáme certifikáty MPSV.

V ceně je zajištěna práce lektora, ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením v atraktivním objektu v přírodě, stravování a relax ve vířivce, sauně a menším bazénu.

Pro závaznou rezervaci je potřeba poslat přihlášku a uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Do zprávy pro příjemce napište své jméno. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu. Pro zařazení účastníka do kurzu je podstatné DATUM PŘIJETÍ ZÁLOHY, nejen přihlášky.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu 27-0461150247/0100, var. symbol 283005.

Termín: 28. – 30. 5. 2021

(účastníci z ledna jsou automaticky převedeni, pokud vám termín nevyhovuje, kontaktujte nás prosím)

Cena: 2 900 Kč


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *