Mindfulness – akreditovaný kurz MPSV (1) – změna termínu!

Uvědomujeme si, co se děje v přítomném okamžiku? Bojíme se budoucnosti a zatěžujeme se minulostí?

Dovedeme se dostatečně soustředit na přítomnost a lidi kolem sebe? UMÍME BÝT TADY A TEĎ?

MINDFULNESS je protistresová metoda, která vám může výrazně pomoci. Je to efektivní cesta jak zvládnout stres, zlepšovat pozornost a zkvalitnit své pracovní i osobní vztahy. Účastníci kurzu se seznámí s konkrétními postupy a technikami a naučí se je cíleně aplikovat (formou jednotlivých cvičení) do vlastní praxe. To jim umožní lépe pracovat s vlastními emocemi, předcházet vzniku syndromu vyhoření a celkově usnadnit komunikaci s jinými lidmi. Jedná se zejména o praktický kurz, plný dechových technik a relaxačních cvičení, vše je založeno na maximálním vědomém prožitku přítomnosti.

Je určen pro pracovníky v sociálních službách, pečujících oborů, studenty, ale také pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat.

Po skončení kurzu dostanou účastníci certifikát s akreditací MPSV.

V ceně kurzu je zajištěna práce lektora, ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením v atraktivním objektu v přírodě, stravování, relax ve vířivce, sauně a menším bazénu bez omezení.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Upozorňujeme, že pro účast je rozhodující DATUM PŘIJETÍ ZÁLOHY, nejen přihlášky. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 232504

Termín: 23. – 25. 04. 2021

(účastníci z února jsou automaticky převedeni, pokud vám termín nevyhovuje, kontaktujte nás prosím)

Cena: 2 900 Kč


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *