Ubytování

Objekt GALERIE JEDLOVÁ je možno objednat pro ubytování pouze jako celek, nikoliv jednotlivé pokoje. Zajistíte si tak naprosté soukromí a nerušený pobyt. Po dobu pobytu jste v objektu sami. K dispozici je:

  • 9 pokojů, které jsou 2 – 4 lůžkové

Tento originální a luxusní objekt v současnosti nabízí 18 pevných a 8 rozkládacích lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. V objektu je sdílená kuchyně vybavená elektrickým sporákem, potřebami pro vaření a elektrickými spotřebiči, včetně myčky. K dispozici jsou 4 lednice. Je zde společenská místnost s barem, televizí a fotbálkem, také jídelna. V patře je školicí místnost s barem a televizí připojenou na internet. Wifi v celém objektu. K relaxaci je možno využít vnitřní bazén s protiproudem, vířivku a saunu za poplatek. Na zahradě se nachází venkovní bazén v ceně ubytování. Součástí objektu je hřiště na míčové a síťové hry. Nedaleko je možnost pronájmu tenisových kurtů a bowlingu.

 CAM01185 CAM01285 bar bazen

Cena za ubytování v objektu je stanovena vždy dohodou. Obvyklá cena se pohybuje 25-35 000 Kč/týden. Víkendová cena je zpravidla 10-15 000 Kč. Poplatek za vnitřní bazén, vířivku a saunu je 1 000 Kč/den. V měsících červenci a srpnu ubytování pouze v týdenních cyklech, vždy od soboty. Kalendář obsazenosti objektu najdete zde

Vlastníkem objektu je aukční společnost 1. Art Consulting Brno – Praha  www.acb.cz

Všeobecné smluvní podmínky