Ubytování a cena

Objekt GALERIE JEDLOVÁ je možno objednat pro ubytování POUZE JAKO CELEK, nikoliv jednotlivé pokoje. Zajistíte si tak naprosté soukromí a nerušený pobyt. Po dobu pobytu jste v objektu sami. K dispozici je:

  • 9 pokojů, které jsou 2 – 4 lůžkové

Tento originální a luxusní objekt v současnosti nabízí 18 pevných a 8 rozkládacích lůžek. Tento počet je maximální. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. V objektu je sdílená kuchyně vybavená elektrickým sporákem, potřebami pro vaření a elektrickými spotřebiči, včetně myčky. K dispozici jsou 4 lednice. Je zde společenská místnost s barem, televizí a fotbálkem, také jídelna. V patře je školicí místnost s barem a velkou televizí připojenou na internet. Wifi v objektu. K relaxaci je možno využít relaxační místnost za poplatek, kde je menší vnitřní bazén s protiproudem, vířivka a sauna. Na zahradě se nachází venkovní bazén v ceně ubytování. Součástí objektu je také hřiště na nohejbal, stolní tenis, uvnitř je fotbálek. Nedaleko je možnost pronájmu tenisových kurtů a bowling.

 CAM01185 CAM01285 bar bazen

Cena za ubytování je stanovena dohodou v závislosti na období a počtu ubytovaných. Obvyklá cena je

44 000 Kč/týden v měsících červenec – srpen

5 000 Kč/den v měsících září – červen

15 000 Kč/víkend (pá – ne)

20 000 Kč/prodloužený víkend (čt – ne)

Relaxační místnost je poskytována po domluvě  1 000 Kč/den, ubytování je možné objednat bez relaxace.

V měsících červenci a srpnu ubytování pouze v týdenních cyklech, vždy od soboty do pátku. V ostatních měsících bez omezení. Kalendář obsazenosti objektu najdete zde

Pokud máte zájem pořádat v našem objektu vlastní kurz nebo workshop, cena je individuální po vzájemné dohodě, kontaktujte nás.

Silvestrovský pobyt pouze pětidenní od 28.12.2018 – 1.1.2019 se 100% přirážkou.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100

Vlastníkem objektu je aukční společnost 1. Art Consulting Brno – Praha  www.acb.cz

Všeobecné smluvní podmínky