Jak nevyhořet a zvládat psychickou i fyzickou zátěž (akreditovaný kurz)

Přestáváme si uvědomovat VLASTNÍ POTŘEBY a myslíme víc na druhé než na sebe?

Převážně praktický seminář, který je zaměřen na STRES a jeho působení  na náš život, syndrom vyhoření, osobní životní hodnoty, stanovování cílů a REGENERACI VLASTNÍCH SIL.

K tomu využijeme relaxační techniky, některé techniky neurolingvistického programování (NLP), techniky pro sebeuvědomění a sebereflexi, techniku ROZHODOVÁNÍ a další. Ukážeme si, JAK ŘÍKAT NE a zbavit se závislosti na touze pomáhat ostatním lidem na svůj úkor. Čeká nás práce ve skupinkách, ve dvojicích, v bezpečném prostředí a klidu. Kurz zakončíme protistresovou relaxací.

Seminář je určen jak pracovníkům sociálních služeb a dalších pomáhajících profesí, ale také široké veřejnosti a každému, kdo chce na sobě pracovat. Účastníci získají na závěr certifikát MPSV ČR.

V pátek přijeďte do 18 hodin, končit budeme v neděli cca ve 13 hodin. V ceně je zajištěna práce lektora, ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením v atraktivním objektu, stravování, vířivka a sauna bez omezení. Na místě je možné si objednat různé druhy masáží za poplatek.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 222411

IBAN CODE: CZ8001000000270461150247
SWIFT CODE: KOMBCZPP

Termín:  22. – 24. 11. 2019

Cena:      2 900 Kč  (kurz je naplněn, můžete se přihlásit jako náhradník)

 


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *