Mindfulness – akreditovaný kurz MPSV

Uvědomujeme si, co se děje v přítomném okamžiku? Dokážeme vnímat svět všemi smysly? Přihlásit se může každý zájemce. Termín: 15.-17.3.2024

MINDFULNESS je protistresová metoda, která vám může výrazně pomoci. Je to efektivní cesta zlepšovat pozornost a zkvalitnit své pracovní i osobní vztahy. Účastníci kurzu se seznámí s konkrétními postupy a technikami a naučí se je cíleně aplikovat (formou jednotlivých cvičení) do vlastní praxe. To jim umožní lépe pracovat s vlastními emocemi, předcházet vzniku syndromu vyhoření a celkově usnadnit komunikaci s jinými lidmi. Jedná se zejména O PRAKTICKÝ KURZ, plný dechových technik a relaxačních cvičení, vše je založeno na maximálním vědomém prožitku přítomnosti.

Kurz je určen pro VŠECHNY. Pracovníky v sociálních službách, pečujících oborů, studenty, ale také pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat. Po skončení kurzu dostanou účastníci certifikát s akreditací MPSV. A2018/0767-SP/PC/VP – Mindfulness. Požádejte svého zaměstnavatele, pokud pracujete v sociálních službách, o PROPLACENÍ KURZU nebo si jej vyberte jako FIREMNÍ BONUS. Kurzy pro nás vede Mgr. et Mgr. Lenka Klumpnerová http://www.lenkaklumpnerova.cz/

V ceně kurzu je zajištěna práce lektora, ubytování ve 2- lůžkových pokojích se sociálním zařízením v atraktivním objektu v přírodě, stravování, relax ve vířivce, sauně a menším bazénu bez omezení. Výhodou je malá skupina, soukromí, nádherné prostředí a stejně naladěná skupina lidí. Příjezd na kurz je v pátek mezi 16 – 18h a odjezd v neděli cca ve 13h.

Pro závaznou rezervaci je potřeba poslat přihlášku a uhradit zálohu ve výši 1000 Kč. Do zprávy pro příjemce napište své jméno. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu. Pro zařazení účastníka do kurzu je podstatné DATUM PŘIJETÍ ZÁLOHY, nejen přihlášky.

KB Brno – město, 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 151703 do zprávy napište prosím své jméno.

Termín: 15. – 17. 03. 2024

Kde: Jedlová č. 144, okr. Svitavy (u Poličky)

Cena: 3 500 Kč (kurz je naplněn, můžete se přihlásit jako náhradník)


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *