Prožitkové bubnování a muzikoterapeutická relaxace

Pojďme se zastavit, ztišit se a uvolnit, nabrat síly, naladit se, propojit a sdílet – relaxační víkend

Po úvodním kruhu se pustíme do společného bubnování a v druhé části, vsedě nebo vleže, při světle svíček se ponoříme do magického světa zvuků, tónů a rytmů na cestě do vlastního nitra. Povede nás Michal Štursa.

Pokud vás bubnování zvedne ze země, a určitě zvedne, budeme v pohybu s Mirkou, která nás provede intuitivním tancem.

Nástroje, které použijeme: zvonkohry Koshi, tibetské mísy, zvonky a činelky, gongy, kalimba, dešťové hole, deštný sloup, hromový buben, brumle, hudební luk a ústní harfa, australský frčák, mořský buben, djembe a další.

Djembe (africké bubny), ruční rámové bubny (tzv. šamanské) a další jednoduché perkusní nástroje budou k zapůjčení. Pokud máte buben vlastní nebo nějaký další vhodný nástroj, vezměte ho s sebou. Žádná předchozí zkušenost není nutná, víkend je vhodný i pro úplné začátečníky.

V pátek přijeďte do 18 hodin, končit budeme v neděli cca ve 13 hodin. V ceně je zajištěna práce lektora, zapůjčení nástrojů, ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením v atraktivním objektu, stravování, vířivka a sauna bez omezení. Na místě je možné objednat masáže za poplatek.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 111309

IBAN CODE:CZ8001000000270461150247
SWIFT CODE:KOMBCZPP

Termín:  11. – 13. 09. 2020 (PŘIPRAVUJEME JARNÍ TERMÍN)

Cena:      2 900 Kč  


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *
  Email: *
  Telefon: *
  Adresa: *
  Zpráva: *