NLP pro pedagogickou praxi – akreditovaný kurz

Uživatelský MANUÁL PRO VÁŠ MOZEK – Neurolingvistické programování.

Zkuste si představit, že byste se naučili ovládat pocity v jednotlivých situacích tak, abyste dostávali přesně takové reakce, jaké chcete. JAKÉ BY TO BYLO, kdybyste mohli překliknout ve vteřině svoje chování na takové, jaké si přejete. Kdybyste se dokázali zbavit svých zlozvyků či nechtěných reakcí. Zkuste si to představit ..

Neurolingvistické programování je efektivním několika úrovňovým NÁSTROJEM PRO SEBEŘÍZENÍ. Tato technika se ve světě využívá napříč všemi obory. NEURO znamená co si myslíme, LINGVISTICKÉ jak se verbálně či neverbálně vyjadřujeme a pod programováním se skrývá jak prožité zkušenosti zpracujeme.

Pedagogická práce sebou nese poměrně vysokou psychickou zátěž. Pedagog musí často řešit vypjaté situace nejen s dětmi, ale i s rodiči. Naučíme se pracovat s technikami, díky kterým můžeme eliminovat negativní pocity zažívané při jednání se žáky, rodiči či kolegy. Dokážeme se posunout při řešení mezilidských konfliktů, zaměřit se na řešení, nikoli na problém a zvládat životní změny. Pomohou nám k nalezení vlastní rovnováhy a sebejistoty.

Kurz je primárně určen učitelům MŠ, učitelům 1. a 2. stupně ZŠ, gymnázií a učitelům SOŠ a SOU. Přihlásit se ale může každý pro vlastní osobnostní rozvoj. Jde především o společnou práci, zároveň z důvodu pozornosti všem ve skupině a individuálnímu přístupu je počet účastníků omezen. Kurz je akreditován MŠMT a účastníci si na konci převezmou certifikát.

V krásném a přátelském prostředí přispějeme k vašemu seberozvoji a pracovnímu růstu. Po náročné výuce můžete využít vířivku a saunu zdarma.

V ceně je práce lektora, certifikát, ubytování v aktraktivním prostředí ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením, stravování v objektu, vířivka a sauna bez omezení. Začneme v sobotu v 9 hodin, končit budeme v neděli cca ve 13 hodin. Komu vyhovuje přijet v pátek, zajistíme ubytování v ceně kurzu.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 1 000 Kč. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol: 091003

IBAN CODE: CZ8001000000270461150247
SWIFT CODE: KOMBCZPP

Termín:  9. – 10. 3. 2019

Cena:      5 500 Kč


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *