Víkend jen PRO SEBE – líčení, účesy, zábava a relaxace

Zrelaxujte a nechte se OPEČOVÁVAT profesionální vizážistkou a hair stylistkou.

Inspirativní prostředí, příjemná dámská atmosféra, empatické nadšené lektorky, profesionalita. Relaxační zážitky, kreativní focení, báječný termín s možností pobytu venku uprostřed přírody! Správně nalíčit oči, udělat kvalitní make-up nebo nalepit řasy?  Probrat účesy, které vám lichotí a najít barvy, které vás rozzáří? Můžeme stříhat, měnit odstíny a barvy vlasů, navrhovat změny. Víkend pro ženy, které si chtějí odpočinout a udělat něco pro sebe, protože JÁ JSEM DŮLEŽITÁ 🙂

K tomu bazén, vířivka a sauna v ceně. Na místě také nabídka masáží za poplatek. Možnost procházky přírodou, kolem hradeb historické Poličky nebo výlet na hrad Svojanov.

V ceně je zajištěna práce vizážistky a kadeřnice, VEŠKERÝ MATERIÁL, ubytování ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením, stravování v objektu a relax. V pátek přijeďte cca do 18 hodin, končíme v neděli ve 13 hodin.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 141606

termín:   14. – 16. 06. 2019

cena:     3 300 Kč   (kurz je naplněn)


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *