Jak se známe a jak nás vidí ostatní – workshop s kartami

Znáte KOUČOVACÍ KARTY a víte k čemu mohou sloužit?

Učí nás myslet trochu jinak, oslovují naše podvědomí, pomáhají nastartovat komunikaci a “rozmluvit” jednotlivce i skupinu, připomenou nám hezké momenty ze života, vyvolávají představy, tvoří příběhy, inspirují nás, pomáhají zpracovávat životní hodnoty a přemýšlet o sobě, ale také bavit se a radovat. PŘIJEĎTE. V luxusním a přátelském prostředí přispějeme k vašemu sebepoznání, zabavíme vaši mysl a zrelaxujeme vaše tělo ve vířivce a příjemnou masáží. POZNEJTE SEBE a zjistěte jak vás vidí ostatní.

Koučovací karty HODNOT, EMOCÍ A PŘÍBĚHŮ nám umožní podívat se na sebe a své hodnoty jinak a navést nás ke ZMĚNĚ. CO chceme a Co Opravdu děláme? Trváme si na svých hodnotách a máme o nich jasno?

Naučíme se interaktivní formou s kartami pracovat. Co se naučíme využijeme pro vlastní život, pro komunikaci s rodinou, s klienty, dětmi, nemocnými nebo seniory. Budeme relaxovat ve vířivce nebo sauně, dopřejeme si masáž zad a šíje a relaxační cvičení pro uvolnění těla. Vyjdeme si na výlet. Workshop je vhodný pro vlastní osobnostní rozvoj, pro laickou veřejnost, pro pracovníky v pedagogických nebo volnočasových oborech a pro pracovníky v sociálních a pomáhajích profesích.

V ceně je zajištěna práce lektorky, ubytování v aktraktiním prostředí ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením, stravování v objektu, relaxace a masáž. V pátek přijeďte do v 18 hodin, končíme v neděli do 14 hodin.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol: 232511

Termín:  23. – 25. 11.2018

Cena:      2 000 Kč

  


Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

Jméno: *
Email: *
Telefon: *
Adresa: *
Zpráva: *