Psychohygiena a relaxační techniky – akreditovaný kurz

Jak odolávat tlakům dnešní doby? Jak unést vysoké nároky, které jsou na nás kladeny?  Pomůže nám psychohygiena a relaxační techniky.

Stres, vyhoření, pracovní nebo psychická zátěž. Dnešní doba na nás klade velmi vysoké nároky. Málokdo si na sebe udělá pravidelný čas, kdy se zastaví a oddechne. Ale můžeme se tomu naučit. Mimo teoretické průpravy bude převážná většina kurzu věnována praktickým nácvikům relaxačních technik, dechových technik a metod k uvolňování a eliminaci stresu. Absolventi kurzu pak budou schopni tyto techniky používat v běžném denním životě.

Kurz je určen široké laické veřejnosti, je vhodný pro sociální pracovníky, pedagogy a vychovatele, pro studenty psychologie a pomáhajících oborů. Po skončení kurzu dostanou účastníci certifikát s akreditací MPSV ČR.

Zahájíme v pátek cca v 18 hodin, seznámíme se navzájem a s programem kurzu.  V sobotu začneme vhledem do tématu, odpoledne věnujeme nácviku technik a cvičení. V neděli dopoledne pokračujeme relaxačními technikami a předáme si certifikáty. Ukončení kurzu cca ve 14 hodin.

V ceně je zajištěna práce lektorky, ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením v atraktivním objektu, stravování a relax.

Kurz je pozitivní a probíhá v příjemné atmosféře, k odpočinku je možno využít saunu nebo vířivku bez omezení.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 262810

IBAN CODE: CZ8001000000270461150247
SWIFT CODE: KOMBCZPP

Termín:  26. – 28. 10. 2018

Cena:      2 000 Kč

 


Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

Jméno: *
Email: *
Telefon: *
Adresa: *
Zpráva: *