JAK se známe a KAM jdeme – workshop s kartami

Využití koučovacích karet pro osobní rozvoj a řešení mezilidských vztahů.

Koučovací karty HODNOT, EMOCÍ A PŘÍBĚHŮ nám umožní najít ztracený směr a navést nás ke ZMĚNĚ. CO chceme a Co Opravdu děláme? Trváme si na svých hodnotách a máme o nich jasno?

Naučíme se interaktivní formou s kartami pracovat. Vyzkoušíme si MODELOVÉ SITUACE, ve kterých nám mohou pomoci. V partnerském vztahu, směrem k dítěti, k seniorům, mezi jednotlivými skupinami. Karty nám poslouží jako prostředník komunikace a přispějí k řešení konfliktů a nedorozumění. Pomohou najít a otevřít nová témata.

Co se naučíme využijeme pro vlastní život, pro komunikaci s rodinou, s klienty, dětmi, nemocnými nebo seniory. Budeme relaxovat ve vířivce nebo sauně, dopřejeme si masáž zad a šíje a relaxační cvičení pro uvolnění těla.

V ceně je zajištěna práce lektorky, ubytování, stravování v objektu, relax a masáž. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Stravování zahrnuje snídaně, obědy, svačiny a večeře. V pátek přijeďte do v 18 hodin, končíme v neděli ve 13 hodin.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Do zprávy pro příjemce napište své jméno. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol: 202204

Termín:  20. – 22. 04. 2018

Cena:      2 400 Kč


Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

Jméno: *
Email: *
Telefon: *
Adresa: *
Zpráva: *