AFRIKA – přirozený pohyb v rytmu bubnů

Víkend odpočinku a radosti z pohybu v atraktivním prostředí.

Budeme relaxovat a bavit se, vytančíme ze sebe stres a neklid v RYTMU AFRICKÝCH BUBNŮ, přirozeně a s radostí. Dopřejeme si MASÁŽ zad a šíje, vyjedeme si na VÝLET, zklidníme se RELAXAČNÍM CVIČENÍM, dáme horkou VÍŘIVKU nebo SAUNU.

Víkend v atraktivním prostředí Galerie Jedlová Vám nabídne klid, odpočinek, zábavu a radostný pohyb. V ceně je ubytování, stravování, relaxace (vířivka a sauna bez omezení), masáž zad a šíje, celodenní lekce afrického tance i s bubeníky, krátké relaxační cvičení, výlet na hrad Svojanov.

Ubytovaní budete ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Stravování zahrnuje snídaně, obědy, svačinu a večeře. Obědy a večeře jsou jednotné, ale je možná varianta, pokud je třeba. V pátek přijeďte cca v 18 hodin a skončíme v neděli do 14 hodin. Počet účastníků je z prostorových důvodů omezen!

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Do zprávy pro příjemce napište své jméno. Doplatek víkendu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 252705

termín:   25. – 27. 05. 2018

cena:     2 900 Kč

 


Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

Jméno: *
Email: *
Telefon: *
Adresa: *
Zpráva: *