ODPOČINKOVÝ víkend okořeněný africkým tancem

Cítíte se unavená, utrmácená a více či méně NERADOSTNÁ?

Tentokrát budeme relaxovat a bavit se, dopřejeme si MASÁŽ zad a šíje, poradíme se s VIZÁŽISTKOU, vyjedeme si na VÝLET, zklidníme se RELAXAČNÍM CVIČENÍM, dáme horkou VÍŘIVKU nebo SAUNU a hlavně ze sebe vytančíme stres a neklid v RYTMU AFRICKÝCH BUBNŮ, přirozeně a s radostí. Budeme se bavit, protože SMÍCH je masáž ducha!

Víkend v atraktivním prostředí Galerie Jedlová Vám nabídne klid, odpočinek, zábavu a radostný pohyb. V ceně je ubytování, stravování, relaxace (vířivka a sauna bez omezení), masáž zad a šíje, lekce vizážistiky, lekce afrického tance i s bubeníky, krátké relaxační cvičení, výlet na hrad Svojanov (vstupné 60 Kč hradí účastníci).

Ubytovaní budete ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Stravování zahrnuje snídaně, obědy, svačiny a večeře. Obědy a večeře jsou jednotné, ale je možná varianta, pokud je třeba. V pátek přijeďte cca v 18 hodin a skončíme v neděli do 14 hodin.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Do zprávy pro příjemce napište své jméno. Doplatek víkendu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 101217

termín:   10. – 12. 11. 2017   (může se hodit – autobusové nádraží Brno Zvonařka odjezd 16.20 h do Jedlové, ob. úřad příjezd 18.06 h)

cena:     2 400 Kč

   


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *