Psychohygiena a relaxační techniky – akreditovaný kurz

Stres, vyhoření, pracovní nebo psychická zátěž. Dnešní doba na nás klade vysoké nároky. Málokdo si na sebe udělá pravidelný čas, kdy se zastaví a oddechne. Jak odolávat tlakům dnešní doby? Jak unést vysoké nároky, které jsou na nás kladeny? Pomůže nám psychohygiena a relaxační techniky. Mimo teoretické průpravy bude převážná většina kurzu věnována praktickým nácvikům relaxačních technik, dechových technik a metod k uvolňování a eliminaci stresu (např. Autogenní trénink, 5P aj.). Absolventi kurzu pak budou schopni tyto techniky používat v běžném denním životě.

Kurz je určen především široké laické veřejnosti, je vhodný pro sociální pracovníky, pedagogy a vychovatele, pro studenty psychologie a podobných oborů. KURZ NENÍ TERAPIE. Po skončení kurzu dostanou účastníci certifikát s akreditací MPSV ČR.

Zahájíme v pátek cca v 18 hodin, seznámíme se navzájem, s paní lektorkou a programem kurzu.  V sobotu začneme teorií, odpoledne věnujeme nácviku a cvičení. V neděli dopoledne nás čeká pokračování nácviku relaxačních metod, shrnutí výuky a předáme si certifikáty. V rámci kurzu si můžete udělat krátkou vycházku nebo navštívit historické město Poličku. Ukončení kurzu a rozloučení cca ve 14 hodin.

V ceně je zajištěna práce lektorky, ubytování, stravování v objektu a relax. Ubytování ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Stravování zahrnuje snídaně, obědy, svačiny a večeře. Obědy a večeře jsou jednotné, ale je možná varianta, pokud je třeba.

Kurz je pozitivní a probíhá v příjemné atmosféře, k odpočinku je možno využít saunu nebo vířivku.

Pro závaznou rezervaci je potřeba vyplnit přihlášku a do tří dnů uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Do zprávy pro příjemce napište své jméno. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol 151709

Termín:  15. – 17. 09. 2017

Cena:      3 200 Kč          (stačí se dopravit do Brna, další cestu do Jedlové můžeme zajistit)


Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

Jméno: *
Email: *
Telefon: *
Adresa: *
Zpráva: *