Víkend s vizážistkou – líčení, hair styling a relaxace

Vizážistka Šárka vás zajímavým způsobem provede světem líčení, nových trendů v práci s vlasy a poradí s celkovou imagí vaší osobnosti.
Předvede, jak se správně nalíčit a ukáže nám různé typy make-upů. Má bohaté zkušenosti v péči o vlasy a poradí, jak s vlasy pracovat a starat se o ně. Doporučí vám styl a účes, který je pro vás nejvhodnější.

Zahájení víkendu proběhne v pátek od 17.00 hodin, vzájemně se seznámíme a řekneme si, co nás čeká. V sobotu se budeme věnovat líčení, make-upům, krátce zrelaxujeme a uděláme zábavnou soutěž. V neděli se soustředíme na vlasy, na vybrané klientce předvedeme změnu image a zastavíme se u barevné typologie. Zažijte příjemnou atmosféru klidného prostředí, kde se můžete konečně věnovat jen sama sobě a zároveň si odpočinout ve vířivce nebo sauně. Navštívíme také nedaleký hrad Svojanov. Víkend je vhodný pro všechny typy žen, které si chtějí nechat poradit a uvítají změnu.

V ceně je zajištěna práce lektorky, ubytování, stravování a relax. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Stravování zahrnuje snídaně, obědy a večeře. Obědy a večeře jsou jednotné, ale je možná varianta, pokud je třeba. Malá svačina v ceně.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a do tří dnů uhradit zálohu ve výši 500 Kč. Doplatek kurzu se hradí při příjezdu hotově nebo na účet před zahájením kurzu.

KB Brno – město, název účtu: 1. Art Consulting Brno CZ, č. účtu: 27-0461150247/0100, var. symbol: 13411

Termín: 1. – 3. 4. 2016

Cena:    3 200 Kč

0004  barbora_IMG_0534  katerina_IMG_9555

Vizážistka a hair stylistka Šárka Pitľová poskytuje kompletní vizážistické služby a přednáší v oblasti celkové image osobnosti. Pracuje převážně v Ostravě, kde také žije. Její služby využívají renomovaní fotografové k tvorbě reklam a reklamních bilboardů, podílí se např. na reklamní kampani Colours of Ostrava. V televizi spolupracuje na přípravách reklam, videoklipů a příležitostně pracuje s režisérem Jiřím Adamcem. Šárka je velmi příjemná a empatická lektorka, která dovede kolem sebe vytvořit přátelskou atmosféru.


  Chci se přihlásit / věnovat jako dárek

  Jméno: *

  Email: *

  Telefon: *

  Adresa: *

  Termín kurzu: *

  Zpráva: *