Spisovatelka PETRA DVOŘÁKOVÁ a zpěvačka TEREZA BALONOVÁ v Galerii Jedlová + Výstava Malířky

Beseda se spisovatelkou, která má co říci na základě vlastních životních zkušeností. Spolu s ní talentovaná zpěvačka a skladatelka vlastní tvorby.

Spisovatelka PETRA DVOŘÁKOVÁ je držitelkou Ceny Magnesia Litera a autorkou knih, které oslovují svým prožitkem. Složité dětství, klášter, anorexie, těžká nemoc dítěte a ztráta partnera z ní udělaly ženu, která píše autenticky a brnká tak na naše vlastní struny. Mezi její díla patří Vrány, Sítě, Já jsem hlad, Dědina, Chirurg, Proměněné sny a další.

TEREZA BALONOVÁ se při svých koncertech doprovází pouze na kytaru a looper. Má za sebou hektické léto a série vystoupení před Davidem Kollerem, skupinami Divoký Bill, Mirai nebo Jelen jí daly šanci představit se novým posluchačům. Je to výrazně talentovaná mladá žena, je vynikající autorka, instrumentalistka a zpěvačka.

V objektu budete mít také možnost prohlédnout si výstavu obrazů MALÍŘKY, z majetku aukční síně 1. Art Consulting CZ, s komentovanou prohlídkou.

Pokud chcete být u toho s námi a mít své místo jisté, nechte se zapsat na GUEST LIST. Nebo přijďte jen tak. Věříme, že situace kolem koronaviru už bude pro nás všechny příznivější a budeme Vás moci přivítat.

Termín: sobota 17. 4. 2021 od 16 hodin v Galerii Jedlová u Poličky, č. 144

VSTUPNÉ VOLNÉ /dobrovolné/

Guest list SMS na tel. 605 921 246